Lokaal Belang Eemsdelta - Dichtbij en betrokken!

Welkom op de website van Lokaal Belang Eemsdelta, de grootste lokale partij van de gemeente Eemsdelta. Lokaal Belang Eemsdelta wil met veel enthousiasme, kennis van zaken en vanzelfsprekend samen met inwoners bouwen aan een gemeente waar het voor iedereen goed wonen, werken en vertoeven is.

Ons credo is dan ook: dichtbij en betrokken!

College

Lokaal Belang Eemsdelta was de grote winnaar van de gemeenteraadsverkiezingen van november 2020. Wij behaalden 11 van de 29 te verdelen zetels.

Lokaal Belang Eemsdelta is met twee wethouders vertegenwoordigd in het college. Onze wethouders Annalies Usmany-Dallinga en Jan Menninga vormen samen met waarnemend burgemeester Gerard Beukema, de ChristenUnie (Meindert Joostens), de VVD (Hans Ronde) en het CDA (Pier Prins) het dagelijks bestuur van Eemsdelta.

Download het coalitieakkoord Download ons verkiezingsprogramma (november 2020)

Onze wethouders

Annalies Usmany-Dallinga

Annalies Usmany-Dallinga

Portefeuille: Ruimtelijke ordening en ontwikkellocaties, wonen en welzijn, volkshuisvesting, versterkingsopgave, NPG, centrummanagement, stadspromotie

Jan Menninga

Jan Menninga

Portefeuille: Financien en belastingen, gebiedsregie, leefbaarheid, sport en vergunningverlening

Onze fractie

Nick Boersma

Nick Boersma

Fractievoorzitter

nick.boersma@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Financiën, Ontwikkellocaties, Sport, Centrummanagement, Afval & Milieu

John Veldt

John Veldt

Raadslid

john.veldt@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Groenbeleid, Openbare Ruimte, Duurzaamheid, Wonen & Recreatie, Ouderen & Welzijn

Geert Jan Reinders

Geert Jan Reinders

Raadslid

geertjan.reinders@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Economische Zaken, Inkoop & Aanbesteding, Grondzaken, Bedrijventerreinen, Bouwen & Wonen

Iwan Poucki

Iwan Poucki

Raadslid

iwan.poucki@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Kunst & Cultuur, Evenementen, Energietransitie, Verdubbeling N33

Petra Blink

Petra Blink

Raadslid

petra.blink@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Gaswinningsdossier, Versterking & Herstel, Energietransitie, Publiek Vervoer

Martijn Meijer

Martijn Meijer

Raadslid

martijn.meijer@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Energietransitie, Duurzaamheid, Bouwen & Wonen, Werk & Participatie, Financiën

Jeanne Schoonhoven

Jeanne Schoonhoven

Raadslid

jeanne.schoonhoven@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Sociaal Domein, Werk & Participatie, Armoede, Schuldhulpverlening

Tiny Buiter - Dallinga

Tiny Buiter - Dallinga

Raadslid

tiny.buiter-dallinga@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Gebiedsgericht werken, Wonen & Leefbaarheid, Sport, Zorg & Welzijn, Onderwijs

Henk Dijkstra

Henk Dijkstra

Raadslid

henk.dijkstra@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Toerisme & Recreatie, Centrummanagement & Stadspromotie, Cultuur & Erfgoed, Karakteristieke Objecten, Stadsbeheer, Onderwijs

Wim Hartlief

Wim Hartlief

Raadslid

wim.hartlief@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Jeugdzorg, Detailhandel, Asielzaken, Evenementen

Fatih Yozgat

Fatih Yozgat

Raadslid

fatih.yozgat@raadeemsdelta.nl

Portefeuille: Algemeen raadslid, Versterking & Herstel, Wonen & Leefbaarheid, Verkeersveiligheid, Integratie & Samenleven

Fatih Yozgat

Tiemon Dijkstra

Fractie-ondersteuner

tiemon.dijkstra@raadeemsdelta.nl

Bert Sluijs

Bert Sluijs

Fractie-ondersteuner

bert.sluijs@raadeemsdelta.nl

Het bestuur

Voorzitter:
Eltje Bos
Vice-voorzitter:
Tiny Tuil
Secretaris:
Saman Koudijs
Penningmeester:
Jeroen Loznik
Lid:
Ben Zuur
Ons e-mailadres: info@lb-eemsdelta.nl

Nieuwsbrieven

Wij zullen periodiek met een nieuwsbrief komen om iedereen zo goed mogelijk op de hoogte te houden van het laatste nieuws van de fractie.

U kunt u hieronder aanmelden om deze nieuwsbrieven per e-mail te ontvangen. De nieuwsbrieven worden ook altijd openbaar gemaakt via de website.

Nieuwsbrief mei 2021 Nieuwsbrief december 2020 Nieuwsbrief verkiezingen 2020 Nieuwsbrief september 2020 Nieuwsbrief augustus 2020 Nieuwsbrief juli 2020 Nieuwsbrief juni 2020 Nieuwsbrief mei 2020